Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
?ulogard

Żulogard

Jest to kraina położona na południowo wschodniej rubieży Systemu, płynie przez nią Wielki Rów oraz cztery jego dopływy. Od północy Żulogard sąsiaduje z opustoszałym Utraconym Administratorstwem, od zachodu zaś z Lamerowem oraz mroczną Puszczą Komputrów. Dzieli się on na cztery ćwiartki - Żule bardzo lubią to określenie, atoli był projekt reformy administracyjnjno-prawnej na dwie połówki - a zwą się one menelowa, zarowska, chlaczowa oraz fafowa. W Wersji 98 Administrator na Kieszeni Caviar II podarował ową krainę Żulom na własność, mając ich po prostu dosyć. Żule trudnili się   głównie pędzeniem wszelkiej maści napojów alkoholowych oraz znoszeniem węgla do piwnic. Żulogard to chyba jedyna kraina Systemu, gdzie nie ma rdzennych mieszkańców - każdy z Żuli wcześniej zamieszkiwał gdzie indziej (najczęściej w Lamerowie), lecz stoczył się i na mocy prawa ustanowionego przez Caviara II musiał emigrować do Żulogardu właśnie.

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Mapa] [Krainy] [A4000] [Amisiogard] [Lamerowo] [Makrohard] [Nullvir] [Rchuj, Hawudepe] [Software] [Using] [Usinor] [Walkiria] [Żulogard] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]