Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
Alfred ?ul

Pełne imię: Alfred Żul
Rasa: Żul
Zawód: Podawacz flach
Obywatelstwo: Obywatel Żulogardu
Inne imiona, przydomki: nie posiada
Stan Cywilny: wolny (ale podkochuje się w pani Władysławie)
Krewni: ojciec Alfons Żul
Baza operacyjna: jakiś tam rów w Zarowiu
Przynależność grupowa: członek Drużyny Dyskietki
Inne informacje: potrafi pić denaturat bez przelewania go przez chleb

HISTORIA

Alfred Żul - członek Drużyny Dyskietki, daleki kuzyn i służący Mariana, jego najlepszy przyjaciel. Kiedy był jeszcze małym bobasem i mieszkał w Lamerowie, podreptał do sklepu po smoczek, lecz z powodu kryzysu ekonomicznego dostał tylko flaszkę denaturatu. Jeszcze tego samego dnia schlał się w trzy dupcie, w wyniku czego przerażona matka Lamerka oddała go mężowi Żulowi, który mieszkał w Zarowiu od wielu lat i usługiwał (podawał flachy) Felicjanowi Żulowi. Pan Alfons (ksywka "Dziadzio") przyjął młodego Alfreda, by wychowywać go jako swojego następcę. Zaś ciągotka do denaturatu pozostała Alfredowi na zawsze. Alfred zaprzyjaźnił się z Marianem i stali się niemal nierozłączni. Towarzyszył mu w podróży do Nullviru. Nasz Alfred, choć nikomu się nie przyznał, wzdycha po nocach do miss Żulogardu`34, czyli arcyuroczej pani Władysławy.

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Felicjan Żul] [Marian Żul] [Haker Ganpaw] [Alfred Żul] [Pani Władysława] [Franek Chlacz] [Ziutek Fafa] [Bill Games] [Gnollum] [Linus z Binarnoru] [Trojan] [Zazule] [Darth Virus] [Haker Sławkoman] [Żulus de Flacha] [Kraker Bitner] [Legoloczek] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]