Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
Darth Virus

Pełne imię: Darth Virus z Madafaki
Rasa: Wirus
Zawód: Wódz Zazuli
Obywatelstwo: najstraszniejszy sługa Władcy Dyskietek
Inne imiona, przydomki: Leev Rjivin, Haker Mroku
Stan Cywilny: wolny, ale ma zwyczaj dusić dziewczyny na pierwszej randce (siłą Mocy, oczywiście)
Krewni: brak
Baza operacyjna: Jednostka Centralna Minas Wredas
Przynależność grupowa: brak
Inne informacje: chroni go prastare polecenie systemowe, wedle której ni mąż, ni niewiasta nie mogą go usunąć

HISTORIA

Darth Virus z Madafaki - zwany też Hakerem Mroku. Był Wodzem Zazuli i najwierniejszym sługą Trojana. W starożytnym Binarnorze pełnił funkcję nadwornego Hakera, został jednakże wygnany, gdyż dopuścił się oszust podatkowych, a na dodatek chciał zmienić ustawę o Binarnorskiej Radzie Komputerofonii i Monitoringu (KRKiM). Trojan na początku Wersji 95 ofiarował mu jedną z Wielkich Dyskietek, co uczyniło Virusa chłopcem na posyłki Władcy Dyskietek. Prastara klątwa, która ochrania Darth Virusa, mówi, iż niemal nikt nie może go wykasować. Siedzibą Wodza Zazuli jest Jednostka Centralna Minas Wredas.

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Felicjan Żul] [Marian Żul] [Haker Ganpaw] [Alfred Żul] [Pani Władysława] [Franek Chlacz] [Ziutek Fafa] [Bill Games] [Gnollum] [Linus z Binarnoru] [Trojan] [Zazule] [Darth Virus] [Haker Sławkoman] [Żulus de Flacha] [Kraker Bitner] [Legoloczek] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]