Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
Haker Ganpaw

Pełne imię: Ganpaw the Graj
Rasa: Haker
Zawód: Haker
Obywatelstwo: nieznane
Inne imiona, przydomki: Renovator, Osama, później Ganpaw the Write
Stan Cywilny: wolny
Krewni: brak
Baza operacyjna: nie ma domu, bo go przepił
Przynależność grupowa: należy do Bractwa Hakerów, przywódca Drużyny Dyskietki
Inne informacje: gustuje w trybie życia Żuli

HISTORIA

Ganpaw The Graj - Haker, Powiernik Dyskietki Kodu Dekompilującego, znany także jako Renovator (Odnowiciel). Urodził się w rodzinie potężnych Hakerów. Kiedy miał dwa lata, Darth Virus z Madafaki zabił mu rodziców, a następnie spróbował zabić i jego, lecz nie zdołał nic mu uczynić. Okropne polecenie odbiło się od Ganpawła i uderzyło w straszliwego Virusa, zaś nasz zacny Haker miał odtąd na czółku znak Okna XP. Ganpaw wychowywał się w sierocińcu Lamerów, gdzie broił ile wlazło, łapał dziewczynki za kucyki (chłopaków na szczęście nie) i zaglądał im po sukienki. Lecz pewnego dnia pojawił się w sierocińcu Haker Sławkoman, który poznając jego prawdziwą naturę, zabrał naszego rozrabiakę do Amisiogardu, by tam go szkolić. Edukacja trwała lat wiele, a Ganpaw rósł na wielkiego Hakera, lecz nie zapomniał swego "luzackiego" dzieciństwa. Ganpaw lubił układać puzzle, zaglądać pod klapkę skanera, koronować się kloszem lampy oraz chować Sławkomanowi zegarek. Gdy wreszcie nadszedł dzień egzaminu, Ganpaw otrzymał quest do wykonania, zlecony przez Sławkomana. Nasz Haker go wykonał, lecz w drodze powrotnej schlał się do niemożliwości, co strasznie rozzłościło Hakera Sławkomana. Sławkoman nadał Ganpawłowi tytuł "the Graj", po czym poróżnili się i Ganpaw opuścił Amisiogard. Nasz zacny Haker zamieszkał w małym domku w lesie, lecz szybko go przepił. To właśnie między innymi stało się przyczyną ciągłych wędrówek i podróży naszego zacnego Hakera. Podczas jednej z takich wędrówek Ganpaw trafił do Żulogardu, gdzie bardzo szybko zaprzyjaźnił się ze Starym Fafą, żulowym myślicielem i ekscentrykiem. Zacny staruszek zapewne spędziłby resztę życia w towarzystwie Żuli, gdyby nie groza, która padła na System, a której pierwsze oznaki Ganpaw dostrzegł podczas wyprawy po Arcyklejnot Eniaca. Przybrał odtąd tytuł Renovatora i rozpoczął szereg dalekich podróży, w których starał się jednoczyć wolne ludy Systemu do walki przeciwko Trojanowi Władcy Dyskietek. Ukoronowaniem jego działalności była przynależność do Drużyny Dyskietki oraz udział w Wojnie o Dyskietkę.

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Felicjan Żul] [Marian Żul] [Haker Ganpaw] [Alfred Żul] [Pani Władysława] [Franek Chlacz] [Ziutek Fafa] [Bill Games] [Gnollum] [Linus z Binarnoru] [Trojan] [Zazule] [Darth Virus] [Haker Sławkoman] [Żulus de Flacha] [Kraker Bitner] [Legoloczek] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]