Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
Haker S?awkoman

Pełne imię: Sławkoman the Write
Rasa: Haker
Zawód: Haker
Obywatelstwo: Obywatel Amisiogardu, Honorowy Obywatel Usinoru
Inne imiona, przydomki: nie posiada
Stan Cywilny: wolny
Krewni: brak
Baza operacyjna: ponura wieża w Amisiogardzie
Przynależność grupowa: Wielki Mistrz Bractwa Hakerów
Inne informacje: potrafi biegać po suficie (przydaje się w zabijaniu pająków, których nie znosi) i robić matrixy

HISTORIA

Sławkoman the Write - Mistrz Bractwa Hakerów. Nic nie wiadomo o jego dzieciństwie. Pierwsze wzmianki o nim pojawiają się przy okazji Wojny o Ziloki, w której Sławkoman uczestniczył, gdzie opowiadał się po stronie Amigi. Po Wojnie o Ziloki administrator Binarnoru Stevejobs Mężny podarował Sławkomanowi wieżę w górach Misiogard, którą nazwano Amisiogardem. Sławkoman nawiązał wówczas kontakty z wielkim Przyjacielem Programistów Trojanem Zacnym. Trojan, który ukrywał jeszcze swe mroczne zapędy, siłą woli psuł komputery Sławkomana, o czym Haker nie wiedział.   Ciągłe awarie wywołały o Hakera rozstrój nerwowy, poddając go wpływom mrocznych algorytmów Wielkiego Wirusa. Po Wojnie o System i klęsce Trojana Sławkoman założył Bractwo Hakerów, którego zadaniem miała być walka z wirusami. Zadanie to nie mogło być wykonane, bo Sławkoman już znajdował się pod wpływem strasznej mocy Wredasów, a to za sprawą Zaginionego Monitora Widzenia, Monitrixa. Wiele lat później Sławkoman zorganizował w Lamerowie casting na przyszłego Hakera. Wraz z komisją (w której udział wzieli wielcy Hakerzy: Zapęd Kobrooki, Wojewoda Hudy, Cyganmop oraz sam Sławkoman) przesłuchał wielu kandydatów i kierowany przeczuciem wybrał jednego - Ganpawła. Zabrał chłopczynę do Amisiogardu i tam uczył go szlachetnej sztuki hakingu, nie szczędząc urwisowi lania dyscypliną (a była to metalowa antena, którą Ganpaw później połamał). Do ulubionych zajęć Sławkomana należy zabijanie much i pająków po ścianach, pisanie programów, układanie pasjansa i marudzenie (marudzi wtedy słowami “bła-bła-bła”).

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Felicjan Żul] [Marian Żul] [Haker Ganpaw] [Alfred Żul] [Pani Władysława] [Franek Chlacz] [Ziutek Fafa] [Bill Games] [Gnollum] [Linus z Binarnoru] [Trojan] [Zazule] [Darth Virus] [Haker Sławkoman] [Żulus de Flacha] [Kraker Bitner] [Legoloczek] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]