Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
Legoloczek

Prawdziwe imię: Legoloczek
Pochodzenie: Użytkownik
Zawód: Scandisc
Obywatelstwo: nieokreślone, szwęda się tu i tam
Inne imiona, przydomki: Wypierdek, Useradm, Longthron
Stan Cywilny: wolny, ale kogoś już ma na oku
Krewni: pochodzi z linii administratorów Binarnoru i Usingu
Baza operacyjna: brak
Przynależność grupowa: Członek drużyny dyskietki
Inne informacje: dziedzic fotelika administratorstwa Usingu

HISTORIA

Legoloczek - Użytkownik, zwany też Wypierdkiem, Useradmem lub Longthronem. W prostej linii pochodzi od wielkich administratorów Binarnoru, a ten zacny ród skończył się na Linusie Cienkim oraz Lamusie Głupkowatym. Legoloczek to Scandisk z Północy, którego zadaniem jest ochraniać System przed wirusami i błędami systemowymi. Ma w swym posiadaniu szczątki Płytki - Która - Została - Połamana, którą w Wojnie o System Lamus wykasował Trojana. Legoloczek w młodości był niesfornym loczkiem, nie słuchał brata i wrzeszczał w niebogłosy, gdy coś było nie po jego myśli. Gdy administrator Gateway, Zygfryd przekazał mu szczątki Płytki Linusa, Legoloczek zmienił swe życie i ruszył w nieustającą podróż po Systemie, by walczyć z jego wrogami. Podczas podróży do Software spotkał cudną córę administratora Gateway Zygfryda. Dziewoja owa zwała się Arszenia i to właśnie jej Legoloczek oddał swe serce.

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Felicjan Żul] [Marian Żul] [Haker Ganpaw] [Alfred Żul] [Pani Władysława] [Franek Chlacz] [Ziutek Fafa] [Bill Games] [Gnollum] [Linus z Binarnoru] [Trojan] [Zazule] [Darth Virus] [Haker Sławkoman] [Żulus de Flacha] [Kraker Bitner] [Legoloczek] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]