Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
Marian ?ul

Pełne imię: Marian Żul
Rasa: Żul
Zawód: Obibok, później wodzirej
Obywatelstwo: Obywatel Żulogardu
Inne imiona, przydomki: nie posiada
Stan Cywilny: wolny
Krewni: wujek Felicjan Żul
Baza operacyjna: Chatka w Zarowiu
Przynależność grupowa: Członek Drużyny Dyskietki
Inne informacje: Powiernik Dyskietki, dziedzic Felicjana Żula

HISTORIA

Marian Żul - Powiernik Jedynej Dyskietki, główny bohater tejże opowieści, uosobienie wszystkich cech prawdziwego Żula. Marian jest synem Lamera Maurycego z Lamerowa, który zmarł tragicznie przytrzasnąwszy sobie język klapką od czytnika CD-ROM. Maleńki i wystraszony chłopczyna został oddany na wychowanie do swego wuja Felicjana Żula z Zarowia. Jak to wychowanie wyglądało, nietrudno się domyślić. W jego rezultacie z Mariana wyrósł Żul jakich mało. Felicjan, który w rodzinnych stronach uchodził za ekscentryka, w dniu swych 55 urodzin zniknął, pozostawiając Zarowie swemu bratankowi. Marian poszedł w ślady wuja, więc chlał kiedy popadło i z kim popadło. Niestety, wraz z zarowską posiadłością Marian odziedziczył również tajemniczą dyskietkę, która stała się dlań przyczyną długiej wędrówki (no i całej tej opowieści).

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Felicjan Żul] [Marian Żul] [Haker Ganpaw] [Alfred Żul] [Pani Władysława] [Franek Chlacz] [Ziutek Fafa] [Bill Games] [Gnollum] [Linus z Binarnoru] [Trojan] [Zazule] [Darth Virus] [Haker Sławkoman] [Żulus de Flacha] [Kraker Bitner] [Legoloczek] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]