Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
BuiltWithNOF
O Autorach

DRUŻYNA

THE PRAETORIANS

 

the_praetorians@wp.pl

 

GANPAW

Student, 22 lata, nieprzejednany fanatyk Władcy Pierścieni, odpowiedzialny za przygotowanie tekstu (pisze opowieść) oraz konstrukcję strony internetowej (jest adminem, czego niektórzy nie mogą mu darować)
Rola główna: Ganpaw the Graj (później the Write)
Role pozostałe: Boroloczek, Faraloczek, Teoloczek, Żulus de Flacha

SŁAWKOMAN

Student, 23 lata, komputeromaniak do kwadratu, odpowiedzialny za przygotowanie strony internetowej, grafikę 2D oraz marudzenie (Gdzieżby ja, no co wy?!! Ja marudzę??? No uparli się na mnie, ja wcale nie marudzę! Zawsze ja, nic tylko ja...!)
Rola główna: Sławkoman the Write
Role pozostałe: Alfred Żul, Helmut Zręcznopalcy, Deneloczek

LEGOLOCZEK

Uczeń liceum, ma 15 lat. Odpowiada za przygotowanie grafiki 3D (choć zanim zrobi trójwymiarowe Minas Loczkins w 3D Studio, to Ganpaw doczeka się prawdziwej brody)  oraz różne bezsensowne dowcipy w tekście.
Główna rola: Legoloczek
Role pozostałe: Lifi, Eoloczek, Franciszek Chlacz

TROJAN


Najbardziej tajemnicza z całej szóstki (jedyna dziewczyna w Drużynie!), posiada niesamowita moc panowania nad bluescreenami, a każdy, kto się jej przeciwstawia, musi się liczyć z formatem dysku C:\...
Główna rola: Władca Wirusów Trojan

MARIAN

Główna postać opowieści. Ma 14 lat, jest napalonym piłkarzykiem i namiętnie czytuje "Krzyżaków", a oprócz tego bardzo lubi plakaty z gry Underground 2. Mówienie słowa “no”, jak na Mariana przystało, opanował po mistrzowsku.
Główna rola: Marian Żul
Role pozostałe: Pakuś, Wirus, Felicjan Żul

BARBAROSSA

Najmłodszy podźutek - dzieciak ma 10 latek i jest mistrzem głupkowatych odzywek, a jarania trawki i wyrywania lasek to zawodowi ziomale mogliby się od niego uczyć.
Główna rola: Barbarossa Gracz
Role pozostałe: Pikuś, Fifi, Ziutek Fafa, Szmugiel

THE PRAETORIANS. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

[Strona Główna] [Tryb Opowieści] [Bohaterowie] [Mapa] [Krainy] [Rasy] [Galeria] [Download] [Księga Gości] [O Autorach]